אודות

אודות

ניחוחות מייצרת ומספקת תמציות בושם וריח למגוון רחב של תעשיות: קוסמטיקה, טואלטיקה ודטרגנטים לשוק התעשייתי, המוסדי והביתי, נרות ושמנים, תעשיית המגבונים וכן לתעשיות הכבדות השונות, ביניהן תעשיית הרכב - לחומרי מיסוך ושמן.

תמציות הריח והבושם מהוות מרכיב דומיננטי במוצרים השונים לכן ניחוחות שמה לה לדגל לספק פתרונות יצירתיים וגמישים לשביעות רצונם של לקוחותיה בתעשיות השונות.

ניחוחות משתפת פעולה עם חברות ותאגידים בארץ ובחו"ל בכדי להעמיק את קשריה המקצועיים ולשמור על יתרון החדשנות. אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ליצירת הבושם המושלם עבור המוצרים שלכם.

כיום יותר מאי פעם, חברות שמות דגש על חשיבות הריח במוצרים. פעמים רבות, הריח הוא שקובע את הצלחתו המסחרית של מוצר ולכן נעשים מאמצים ניכרים מצד חברות לשפר ולייחד את מוצריהן באמצעותו כל העת.
ריחות שונים משפיעים על מצב הרוח שלנו ומעוררים בנו זיכרונות עבר וגעגועים-לכן עבודת הפיתוח של ריחות ובשמים חייבת להיות עדינה ומדויקת במיוחד ליצירת התחושה המושלמת בשימוש במוצר.

בחירת הריח למוצר שלכם הינה תהליך מורכב שמצריך מקצועיות. ניחוחות מכירה בחשיבות העליונה של מציאת הניחוח הנכון - לכן אנו מציעים ללקוחותינו מבחר של מאות תמציות ריח ובושם, מיוצרות כחול-לבן ובאספקה מהירה.

נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והמקצועיות להתאמת פתרונות ריח איכותיים למוצרים שלכם.

חזון החברה

ליווי מקצועי והתאמה אישית של סוג הריח לצרכי הלקוח למוצריו ולפעילותו, ליצירת ניחוחות ייחודים במוצרים שלכם.

צור קשר

שם מס' טלפון דוא''ל תוכן הפנייה אנא הקלידו את הספרות: אנא הקלידו את הספרות

054-4872638
072-2118726